Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa JEŻYCE
ORGANY
SPÓŁDZIELNI

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa "JEŻYCE" w Poznaniu.
SKŁAD ZARZĄDU

Przemysław Stefaniak - Prezes Zarządu
Marek Mikołajczyk - Z-ca Prezesa Zarządu
Iwona Szymańska - Członek Zarządu


CZŁONKOWIE RADY NADZORCZEJ NA KADENCJĘ 2023-2026

  1. Firlik Jan – Przewodniczący Rady Nadzorczej
  2. Forbister Joanna – Sekretarz Rady Nadzorczej
  3. Mojzykiewicz Wirgiliusz - Zastępca Przewodniczącego Rady i Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  4. Bauza Jacek – Zastępca Przewodniczącego Rady i Przewodniczący Komisji Eksploatacyjnej
  5. Witkowski Leszek – Zastępca Przewodniczącego
  6. Aleksandrowicz Maria – Członek Rady Nadzorczej
  7. Filipiak Bernard – Członek Rady Nadzorczej
  8. Gawłowicz Waldemar – Członek Rady Nadzorczej
  9. Kędziora Ireneusz - Członek Rady Nadzorczej
  10. Miński Andrzej – Członek Rady Nadzorczej
  11. Olejniczak Marzena – Członek Rady Nadzorczej
  12. Sowińska Grażyna – Członek Rady Nadzorczej
  13. Staszak Piotr - Członek Rady Nadzorczej
  14. Wesołowski Jarosław – Członek Rady Nadzorczej


RADA OSIEDLA JEŻYCE

  1. Firlik Jan - Przewodniczący
  2. Kasołka Lucyna - Zastępca Przewodniczącego
  3. Kulas Wojciech - Zastępca Przewodniczącego
  4. Owczarska Anna - Sekretarz
  5. Bauza Jacek
  6. Barczak - Ratajczak Krystyna
  7. Bosek Mirosław
  8. Filipiak Bernard
  9. Kornatowski Przemysław
  10. Lipka Roman
  11. Mrozek Svetlana
  12. Bydłowska Janina


RADA OSIEDLA SŁOWIAŃSKIE

  1. Bartkowiak Ferdynand - Przewodniczący
  2. Pomietlak Sławomir - Zastępca Przewodniczącego
  3. Rybarczyk Adam - Zastępca Przewodniczącego
  4. Tokarski Zdzisław - Sekretarz
  5. Aleksandrowicz Maria
  6. Forbister Joanna
  7. Łysakowski Mirosław
  8. Miński Andrzej
  9. Staszak Piotr
  10. Walenciak Irena
  11. Waraczyński Henryk

RADA OSIEDLA BONIN

  1. Fabiś Jerzy - Przewodniczący
  2. Górny Wiesław - Zastępca Przewodniczącego
  3. Sowińska Grażyna - Zastępca Przewodniczącego
  4. Gawłowicz Waldemar - Sekretarz
  5. Adamczyk Dorota
  6. Dudzic-Hancek Barbara
  7. Chudobiecki Jan
  8. Kaczmarek Zofia
  9. Kornatowski Mirosław
  10. Nowacki Paweł
  11. Pietrusiak Lesław
  12. Raciniewska Małgorzata




design: Agencja Interaktywna Be1
tworzenie stron internetowych i pozycjonowanie